Administratie Boekhoud Centrum

Over ons

Ons team staat dagelijks voor u klaar.

Rob Smit
Directeur
rob@rsabc.nl

Rob is in 1996 gestart met een eigen administratiekantoor. Hij had daar duidelijke ideeën over. De praktijk bevestigde zijn gelijk; RS Administratie & Boekhoud Centrum B.V. groeide uit tot een bloeiend bedrijf met negen medewerkers. Rob is bescheiden, gastvrij en heeft verstand van zaken. Hij geeft advies over ondernemen en fiscale zaken en zorgt dat uw gehele bedrijfsadministratie tot in de puntjes wordt geregeld.

 

tw-iconicon-sm-facebook-36x36linkedin

Reggy Mombarg
Kantoormanager
reggy@rsabc.nl

Reggy is medewerker van het eerste uur. Ze werkt sinds 2003 nog steeds met evenveel energie en plezier. Reggy is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding en interne organisatie van RS Administratie & Boekhoud Centrum B.V.
U kunt bij haar terecht voor advies over ondernemen en fiscale zaken.

Simon de Waal
Salarisadministrateur
simon@rsabc.nl

Simon is specialist op het gebied van salarissen, arbeidsrecht en HRM, een vakgebied dat altijd in beweging is. In 2011 kwam hij het team van RS Administratie & Boekhoud Centrum B.V. versterken als salarisadministrateur/- adviseur. Mocht u vragen hebben op het gebied van personeel of salarisadministratie, dan is hij u graag van dienst.

Martine Kroesen
Fiscalist
martine@rsabc.nl

Veel mensen vinden belastingaangiftes maar lastige materie. Martine zet er met plezier haar tanden in. Zij is in 2011 begonnen bij RS Administratie & Boekhoud Centrum B.V. als fiscalist en heeft zich gespecialiseerd op het gebied van belastingen en toeslagen. U kunt bij Martine terecht voor fiscaal advies.

Kitty Hol
Administratief medewerker
kitty@rsabc.nl

Kitty is een kei in bedrijfsadministratie. Zij werkt sinds 2006 bij RS Administratie & Boekhoud Centrum B.V. en doet dat met veel plezier. Zij is gespecialiseerd in het midden- en kleinbedrijf en is u graag van dienst bij het verwerken van uw administratie.

Melissa Thonen
Administratief medewerker
melissa@rsabc.nl

Melissa werpt zich met plezier op diverse taken, van het inboeken van boekhoudingen tot het maken van jaarrekeningen. Ze helpt u graag bij de verwerking van uw bedrijfsadministratie. Ze is sinds 2008 administratief medewerkster bij RS Administratie & Boekhoud Centrum B.V.

Patrick Magendans
Administratief medewerker
patrick@rsabc.nl

Patrick haalde in 2012 zijn HBO diploma Accountancy en werkt sindsdien bij RS Administratie & Boekhoud Centrum B.V. Hij is specialist in het verwerken van administraties, het verwerken van aangiftes omzetbelastingen en het samenstellen van jaarrekeningen. Zijn doel is om zo goed mogelijk advies te geven en de bedrijfsadministratie juist te verwerken – aan Patrick heeft u dus een goeie.

Anneke Balkema-Willemsen
Telefoniste / secretariaat
anneke@rsabc.nl

Anneke geniet sinds 2008 van haar baan als telefoniste/receptioniste bij RS Administratie & Boekhoud Centrum B.V. Ze houdt van de afwisseling in het werk en staat graag de klanten te woord. Daarnaast wijdt zij zich met toewijding aan haar secretariële taken. Ze is u graag van dienst.